false (Vis prosjekt)
Vi har oppdatert datasikkerhetspolicyene våre etter de nye GDPR-reglene. Les mer
Oppdater handlevogn?

Å bytte divisjon kan påvirke tilgjengelighet og priser på produktene i handlevognen.

Laster inn

Ikke lukk siden, den lastes inn

Oppdater postnummeret for nøyaktig informasjon om tilgjengelighet.
text.skipToContent text.skipToNavigation

DIN LOKALE KONTAKTPERSON, TRONDHEIM

 
Ingvald Ystgaards veg 3B, 7047 Trondheim
 
Bestillinger: ordre-trondheim@elektroskandia.no
 
Telefon: 815 59 838 - Vakttelefon etter kl 16.00: 73 89 12 26
 

INSTALLASJON

Thor Arne Stavrum
Salgssjef installasjon
958 39 650
thor.arne.stavrum@elektroskandia.no
 
 
Ståle Rangul
Distrikssjef - Trøndelag
922 57 339
staale.rangul@elektroskandia.no
 
 
Arve Volden
Distrikssjef - Trøndelag
911 49 104
arve.volden@elektroskandia.no
 
 
Odd Arild Rostad
Distrikssjef - Trøndelag
405 56 215
odd.arild.rostad@elektroskandia.no
 
 
Snorre Eide
Distrikssjef - Trøndelag
932 17 886
snorre.eide@elektroskandia.no
 

E-VERK

Dag Thomas Hansen
Salgssjef E-verk
958 84 700
dag.thomas.hansen@elektroskandia.no
 
 
Ola Fånes
Salgsingeniør
476 77 727
ola.fanes@elektroskandia.no
 
 
Roar Johnsen
Salgsingeniør / tilbudsansvarlig
952 41 010
roar.johnsen@elektroskandia.no
 
 
Christian Asplund
Logistikkoordinator
918 84 994
christian.asplunde@elektroskandia.no
 
 
Hans Christian Bekkevahr
Logistikkoordinator
481 43 395
hans.christian.bekkevahr@elektroskandia.no
 
Richard Ånnegård
Logistikkoordinator
980 34 055
richard.annegard@elektroskandia.no
 
Torbjørn Haugland
Logistikkoordinator
992 12 482
torbjorn.haugland@elektroskandia.no
 
 

INDUSTRI

Bjørn Herjuan
Salgsingeniør
480 99 629
bjorn.herjuan@elektroskandia.no
 
Hans Ehlie
Salgsingeniør
994 79 766
hans.ehlie@elektroskandia.no
 
 
Jon-Andre Engan
Salgsrepresentant
73 89 12 11 / 97413370
jon-andre.engan@elektroskandia.no
 
 

TILBUD

Audun Podsada
Salgsingeniør
23 14 38 57
tilbud@elektroskandia.no
 
 
Ingunn Hukkelberg
Salgsingeniør
23 14 38 58
tilbud@elektroskandia.no
 
Kristin Fredagsvik Rønne
Salgsrepresentant
415 05 650
kristin.fredagsvik.ronne@elektroskandia.no
 
 
Stein Rønning
Salgsrepresentant
73 89 12 31 / 975 83 280
stein.ronning@elektroskandia.no
 
 
Jan Olav Buvarp
Innesalgsleder
906 03 724
jan.olav.buvarp@elektroskandia.no
 
 
Karsten Flatval
Salgsrepresentant
73 89 12 16 / 900 25 145
karsten.flatvald@elektroskandia.no
 
 
Terje Brødreskift
Plassansvarlig Trondheim
480 04 405
terje.brodreskift@elektroskandia.no
 
 
Jan Aunvik
Salgsrep/Lagermedarbeider
915 41 659
jan.aunvik@elektroskandia.no
 
Kåre Bekkavik
Salgsrep/lagermedarbeider
947 94 712
kare.bekkavik@elektroskandia.no
 
 
Truls Thorvaldsen
Salgsrepresentant
73 89 12 38 / 958 92 695
truls.thorvaldsen@elektroskandia.no
 
 
Vegar Jensen
Salgsrepresentant
73 89 12 18 / 915 12 907
vegar.jensen@elektroskandia.no
 
 
Tor Skjærvø
Salgsrep/lagermedarbeider
950 79 050
tor.skjervo@elektroskandia.no
 
 
Martin Hårsvær
Salgsrepresentant
73 89 12 36 / 915 13 330
martin.harsvaar@elektroskandia.no
 
 
Beate Rosmo
Salgs-/ markedskoordinator
23 14 38 46 / 994 92 936
beate.rosmo@elektroskandia.no
 
 
Erik Holthe
Salgsrepresentant
Telefon: 73 89 12 24 / 934 81 877
erik.holthe@elektroskandia.no
www.elektroskandia.no